Finansowa strona Ogórkowego Święta

Dni Kalisza Pomorskiego, od kilkunastu lat nazywane Świętem Ogórka, są też tradycyjnie wzbogacone o prezentację ofert naszego Banku Spółdzielczego. Ofert na tyle atrakcyjnych, i na tyle atrakcyjnie zaproponowanych, że i nasze stoisko cieszy się zawsze zainteresowaniem przybywających na festyn gości. Tak było również tego lata, 23 lipca.

Chociaż wokół panowała atmosfera zabawy, z wieloma klientami rozmawialiśmy na zupełnie poważne, bo finansowe tematy. Do ich podjęcia zachęcały rozłożone ulotki i foldery, informujące o oferowanych przez Bank produktach oraz odsetkach. I tak, rodzinom proponowaliśmy głównie zakładanie konta rodzinnego „500+”, młodzieży – otwieranie kont dla młodych, a wszystkim – promocyjny „kredyt gotówkowy na każdą kieszeń”. Zapraszaliśmy także do korzystania z nowoczesnych bankomatów, zainstalowanych w dwóch naszych placówkach w Kaliszu Pomorskim.

Jako jedyni wśród wielu stoisk oferowaliśmy nie tylko darmowe słodycze, ale również loterię, gdzie los nie kosztował nic, a nagrodami były użyteczne gadżety: parasolki, kubki i wizytowniki. Ci, którym się poszczęściło, pozowali do okolicznościowego zdjęcia. A ich zadowolenie stanowiło żywą reklamę naszego stoiska. Bo gościliśmy i stałych bywalców kaliskiego Banku, i osoby, które zetknęły się z nim po raz pierwszy. I zapamiętały to spotkanie jako miłe oraz ważne, czyli nie ostatnie.