Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim, jako instytucja finansowa starająca się być blisko Klientów, na przysłowiowe wyciągnięcie ręki – często wychodzi ze swoimi ofertami poza główną siedzibę. I dodatkowo uzupełnia je o oferty pokrewnych instytucji: towarzystwa ubezpieczeniowego, leasingowego czy funduszu poręczeń kredytowych, z którymi sprawdzona, owocna współpraca trwa od lat. Tak było także podczas dwóch niedawnych spotkań z przedsiębiorcami w zabytkowym kaliskim Pałacu, które odbyło się 20.04.2016 oraz w stylowym, złocienieckim Gościńcu przy ul. Drawskiej dnia 27.06.2016.

Jako organizator i gospodarz tych spotkań, BS w Kaliszu Pomorskim swoje nowe produkty finansowe przedstawił na końcu. Jego przedstawiciele podkreślali elastyczność w indywidualnym podejściu do każdego Klienta. – Oferty finansowe są często podobne, ale nastawienie personelu, jego fachowość i życzliwość zarazem w doradzaniu najkorzystniejszych rozwiązań, to nasze tradycyjne walory – stwierdziła w swoim wystąpieniu Zofia Gardzińska, Prezes Zarządu kaliskiego Banku. Faktycznie, wyróżnia się on rzadko spotykaną, rodzinną atmosferą obsługi, kojarzoną trafnie z debatą nad domowym budżetem, której uczestnicy z troską pochylają się nad każdą złotówką.

Zamiast omawiać aktualne oferty Banku Spółdzielczego w Kaliszu Pomorskim najlepiej o nich poczytać na portalu internetowym pod adresem: https://bskaliszpom.pl/
Odnajdziemy tam wszystko to, co może zainteresować nie tylko przedsiębiorców czy rolników, ale także naszych mieszkańców. Zarówno Kalisza Pomorskiego, jak i Złocieńca (gdzie mieści się oddział kaliskiego Banku) oraz Wierzchowa (gdzie funkcjonuje filia kaliskiego Banku). I właśnie zakładka „Dla Ciebie” rozpoczyna internetowy przegląd finansowych ofert. Co potwierdza opinię, iż tutaj traktuje się z powagą każdą złotówkę – również Twoją, czyli gospodaruje pieniędzmi jak w domu.

GALERIA ZE SPOTKANIA W KALISZU POMORSKIM:

 

GALERIA ZE SPOTKANIA W ZŁOCIEŃCU: