W  dniu 22 czerwca 2018r. w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego  2017/2018.

Tegoroczna uroczystość była połączona  z nadaniem honorowego tytułu „Przyjaciel Liceum w Kaliszu Pomorskim”. Miłym zaskoczeniem było przyznanie tej nagrody dla Banku .

Pani Prezes Zofia Gardzińska podziękowała kapitule za przyznany tytuł , podkreślając jak ważna jest współpraca na lokalnym rynku , wspieranie rozwoju dla szkoły. W słowach podziękowania i uznania Pani Prezes pogratulowała sukcesów w nauce , życzyła  udanego wypoczynku podczas wakacji .

Braliśmy udział w zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej   im. Kornela Makuszyńskiego w Kaliszu Pomorskim.  Wraz z końcem roku szkolnego rozstrzygnięte zostały konkursy „Mistrz Oszczędzania” oraz ” Najlepsza Klasa w Oszczędzaniu”, Bank  ufundował nagrody dla  laureatów konkursu, które zostały wręczone podczas uroczystości.

Zakończenie roku szkolnego  w Szkole Podstawowej w Pomierzynie. Pani Dyrektor Szkoły podziękowała za współpracę i wspieranie wielu akcji i inicjatyw szkolnych.

 

Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim ufundował we wszystkich szkołach dla najlepszych uczniów nagrody finansowe i rzeczowe, które zostały wręczone podczas tych uroczystości. 

Niezmiernie nam miło, że uczestniczymy w tego rodzaju uroczystościach integrując się z lokalną społecznością ,  spotkania te wpisują się w kalendarz naszej działalności , stając się naszą tradycją.