cash-back-logo

Wypłacasz, kiedy potrzebujesz.

Usługa „Cashback” daje możliwość wypłaty gotówki podczas dokonywania płatności bezgotówkowych w wybranych punktach handlowo-usługowych.

Punkty handlowo-usługowe w całej Polsce muszą być oznaczone znakiem „Cashback”.

Dzięki usłudze Cashback:

Nie trzeba szukać bankomatu, gdy potrzebujemy niewielkiej kwoty w gotówce – miejsc, w których można wypłacić pieniądze jest teraz więcej. Oszczędzamy czas, robiąc jednocześnie zakupy i dokonując wypłaty gotówki – w sposób bezpieczny, łatwy i wygodny.

Z usługi Cashback można skorzystać niezależnie od wielkości samego zakupu opłacanego kartą – nie ma znaczenia, czy wyniesie on 20 zł czy 300 zł. Co więcej, z usługi tej można korzystać wielokrotnie w ciągu dnia – za każdym razem, gdy płacimy kartą za zakupy w punktach oznaczonych logo Cashback. Jedynym ograniczeniem jest wysokość limitu ustanowionego dla naszej karty, do którego doliczane są transakcje Cashback – zależnie od regulaminu banku-wydawcy naszej karty.

Korzystanie z Cashback jest bardzo proste – płacąc kartą za zakupy w kasie wystarczy poprosić kasjera o wypłacenie w ramach usługi Cashback żądanej kwoty – do wysokości 200 zł w przypadku kart VISA oraz 300 zł dla MasterCard. Transakcję potwierdzamy składając podpis na wydruku lub wprowadzając kod PIN. Na rachunku kwoty wypłaty i zakupów będą wykazane oddzielnie – warto upewnić się, że te kwoty się zgadzają, a my otrzymaliśmy właściwą sumę. Przy potwierdzaniu transakcji kasjer może poprosić dodatkowo o parafkę przy kwocie wypłaty gotówki.

Gdzie można skorzystać z usługi Cashback?

Liczba punktów oferujących cash back systematycznie wzrasta. We wszystkich punktach oferujących tę usługę przy wejściu lub przy kasie znajdują się naklejki – symbole Cash back.

cash1