baner-ib_1000x180

Szanowni Państwo

Od 26 września 2016r zapraszamy nasze dzieci, które nie ukończyły jeszcze 13 roku życia do wspólnej nauki oszczędzania  poprzez zabawę. Dzięki aplikacji Novum-13 ( nowa funkcjonalność programu Internet Banking) każde dziecko będzie miało szansę wkroczyć w świat bankowości internetowej, aby w formie zabawy, pod kontrolą rodziców/ opiekunów, uczyć się systematyczności i odpowiedzialności, zarządzania własnymi pieniędzmi. Oferujemy atrakcyjne oprocentowanie  zgromadzonych środków. Aplikacja umożliwia dzieciom w łatwy sposób zakładać skarbonki, nazywać je i wyróżniać grafiką, ustalać cel gromadzenia gotówki, datę zakończenia oszczędzania i wymaganą kwotę do zaoszczędzenia. Aktywność dziecka nagradzana jest promocyjnymi gwiazdkami i pucharami.

Uruchomienie skarbonek wymaga zainstalowania na urządzeniu (smartfon, tablet, laptop) aplikacji Novum-13, która jest dostępna dla systemów Android, Windows w wersji 10,8.1 i iOS

Aplikację  pobiera się  i instaluje bezpłatnie ze Sklepów Google PlayWindows Store i App Store

Uruchomienie aplikacji:

Aby korzystać z aplikacji, po jej zainstalowaniu, musi być ona aktywowana i skonfigurowana przez rodzica/opiekuna wg wyświetlanej w programie instrukcji. Należy założyć profil i powiązać go z kontem rodzica/opiekuna.

  • Na stronie sklepu wyszukujemy aplikacje „Novum -13” (aplikacja jest darmowa).
  • Instalujemy aplikacje na urządzeniu (smartfon, tablet, laptop).
  • Na stronie Internet Bankingu w zakładce Bankowość dla najmłodszych dodajemy dane dziecka oraz urządzenie, otrzymując kod aktywacyjny.
  • Na telefonie w aplikacji Novum-13 tworzymy profil nadając jego nazwę, wpisując kod otrzymany w Internet Bankingu, oraz dwa razy PIN, który umożliwi nam logowanie do profilu w aplikacji.
  • Konto w aplikacji Novum-13 automatycznie zostaje powiązane z kontem w Internet Bankingu i dziecko może zacząć oszczędzanie.

Uruchomienie usługi może być wykonane również przez pracownika banku.

Zapraszamy do zapoznania się z Przewodnikiem „Pierwsze kroki”, oraz Instrukcją użytkownika, które są do pobrania poniżej.

ZAŁĄCZNIKI: