20180622_141635Niezmiernie miło jest nam poinformować , że w dniu 22 czerwca 2018r . Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Kaliszu Pomorskim  Pani Zofia Gardzińska odebrała honorowy tytuł

” Przyjaciela Liceum w Kaliszu Pomorskim”

jako wyraz uznania i współpracy wspierającej rozwój Liceum Ogólnokształcącego i Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim.

Certyfikat ANC 14608W listopadzie 2014 roku Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim otrzymał nagrodę Certyfikat Europejskiego Rejestru Renomowanych

Miło nam poinformować, iż Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim otrzymał certyfikat Europejskiego Rejestru Renomowanych.
Dokument ten przyznawany jest firmom kierującym się w swej codziennej działalności zasadami etyki zawartymi w Kodeksie Europejskiego Rejestru Renomowanych.

Certyfikat ten to wyróżnienie oraz oznaka prestiżu, podkreślenie wysokiego poziomu Naszej działalności oraz zwiększenie zaufania potencjalnych klientów.

Spośród 206 banków spółdzielczych Spółdzielczej Grupy Bankowej, których wyniki finansowe przeanalizował Magazyn Przedsiębiorców “Europejska Firma”, tytuł Gepard Biznesu 2014 uzyskało 166 banków, bo ich wartość rynkowa w latach 2012-2014 wzrosła o więcej niż 20 proc.

Na podium znalazły się Bank Spółdzielczy w Warce,  Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim i  Bank Spółdzielczy w Szubinie.

bank_spoldzielczy_2015BANK SPóŁDZIELCZY ROKU 2015
Miło jest nam poinformować naszych klientów , że Bank Spółdzielczy w Kalisz Pomorskim po raz kolejny został laureatem nagrody i znalazł się w gronie najlepszych Banków Spółdzielczych gwarantujących bezpieczeństwo i uczciwość względem klientów, którym oferowane są przejrzyste, wiarygodne oraz bezpieczne produkty i usługi .
Tym samym otrzymał godło BANK SPóŁDZIELCZY ROKU 2015 – które jest wyróżnieniem dla placówek z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą kadry pracowniczej , Bankiem godnym zaufania i polecenia.
Gratulacje dla Zarządu, Kadry Kierowniczej oraz wszystkich Pracowników.

26 marca 2014 r. w Domu Literatury w Warszawie po raz 46. odbyła się gala wręczenia nagród  „Orzeł Agrobiznesu”. Tytuł przyznawany jest firmom z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firmom handlowym oraz bankom działającym na rzecz agrobiznesu. Honorowym patronem nagrody jest wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak.
Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim otrzymał nagrodę „Orzeł Agrobiznesu” za aktywne wspieranieagrobiznesu i sukces rynkowy.

Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim w dniu 27.02.2015 r. otrzymał nagrodę „Zasłużony dla Miasta i Gminy Kalisz Pomorski” – „Sokoła Kaliskiego 2014”

Bank został wyróżniony za wrażliwość na potrzeby innych, pomoc instytucjom, szkołom i stowarzyszeniom z terenu gminy oraz wsparcie finansowe różnego rodzaju gminnych przedsięwzięć, a także za zatrudnianie mieszkańców naszej gminy.

oraz nagrodę „Przyjaciel Ośrodka Kultury 2014” – „SŁONIA”. Jest to wyróżnienie za bezinteresowny udział w działaniu na rzecz kultury i wspieraniu działań Ośrodka Kultury.

Obie nagrody odebrał Zarząd Banku Spółdzielczego w Kaliszu Pomorskim. Pani Prezes Zarządu Zofia Gardzińska podziękowała za wyróżnienie wskazując, że działalność Banku Spółdzielczego to także wrażliwość na potrzeby innych i czynny udział w życiu gminy.

Miłym akcentem i niespodzianką były gratulacje Przewodniczącego Rady Nadzorczej Banku i Zastępcy Przewodniczącego Pani Barbary Kowalskiej.

Dziękujemy mieszkańcom gminy i Klientom Banku za uznanie.